WSPOMAGANIE SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH 

Wspierając szkoły i placówki oświatowe w realizacji podstawy programowej oferujemy:

  • bogate zbiory biblioteczne: książki, zbiory multimedialne, czasopisma edukacyjne,
  • warsztat informacyjno-bibliograficzny (katalog biblioteczny on-line),
  • bezpłatne zajęcia edukacyjne dla uczniów wszystkich etapów kształcenia,
  • bezpłatne szkolenia stacjonarne i kursy e-learningowe dla nauczycieli,
  • zajęcia edukacyjne z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych do nauki programowania oraz nowoczesnego sprzętu multimedialnego,
  • konsultacje dla nauczycieli bibliotekarzy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!                                                                 KONTAKT

I. ZAJĘCIA EDUKACYJNE DLA UCZNIÓW 

Proponujemy Państwu innowacyjne zajęcia edukacyjne skierowane do uczniów wszystkich etapów kształcenia. Lekcje prowadzimy w Bibliotece oraz placówkach oświatowych. Zgłoszenia na zajęcia przyjmujemy telefonicznie i mailowo. Terminy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb zgłaszających. 

                                                                                                                                                 KONTAKT

II. SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI 

Zapraszamy Państwa na bezpłatne szkolenia organizowane w naszej Placówce oraz szkolenia Rad Pedagogicznych w szkołach. Oferta obowiązuje przez cały rok szkolny 2020/2021. Szkolenia odbywają się w proponowanych przez nas terminach, o których informujemy Państwa na bieżąco w AKTUALNOŚCIACH, na Facebooku oraz Newsletterze. Dla Rad Pedagogicznych oraz grup zorganizowanych terminy ustalamy indywidualnie (kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 82 562 24 81).

III. SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI BIBLIOTEKARZY

IV. KURSY E-LEARNINGOWE

Kursy skierowane są do nauczycieli wszystkich etapów kształcenia, bibliotekarzy oraz innych osób zainteresowanych. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest założenie konta na Bibliotecznej Platformie Zdalnej Edukacji naszej Biblioteki: TUTAJ, wybranie kursu i samodzielne zapisanie się. Oferujemy Państwu duży wybór oraz szeroki zakres tematyczny naszych szkoleń, a także profesjonalne i indywidualne podejście do każdego uczestnika. Po wykonaniu wymaganych aktywności na kursie otrzymają Państwo CERTYFIKATY. Udział w naszych kursach jest całkowicie BEZPŁATNY! Przedstawiona oferta obowiązuje przez cały rok szkolny 2020/2021, jest na bieżąco poszerzana o nowe kursy.