Włączyliśmy się w Lubelskie Wirtualne Dni Nauki 2020!

Po raz pierwszy wzięliśmy udział w projekcie – Lubelskie Wirtualne Dni Nauki, które odbyły się we współpracy uczelni wyższych: Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Uniwersytetu Medycznego, Politechniki Lubelskiej oraz Miasta Lublin. Wydarzenie było transmitowane online na portalu Lubelskiego Uniwersytetu Inspiracji www.lui.lublin.eu, w terminie 22-24.09.2020 r.

W ramach projektu i wirtualnych działań o charakterze naukowym, zaprezentowaliśmy naszą Biblioteczną Platformę Zdalnej Edukacji MOODLE. Pochwaliliśmy się zróżnicowaną formą działań, jakie prowadzimy na Platformie i zaprosiliśmy do udziału w naszych bezpłatnych certyfikowanych kursach e-learningowych oraz szkoleniach on-line. Wszystkie zaproponowane przez nas szkolenia skierowane były do nauczycieli, studentów oraz innych zainteresowanych osób. 

Kursy e-learningowe były otwarte dla uczestników od 21.09 do 27.09.2020 r. Kursanci mogli zapisać się na szkolenie i wykonać aktywności w dowolnym momencie, otrzymali CERTYFIKATY.

  • LEKCJA Z KODAMI QR
  • ZACHMURZONA LEKCJA

Szkolenia on-line odbyły się w dniu 23.09.2020 r.

  • JAK PRZEKAZAĆ TAJNĄ WIADOMOŚĆ? – SZYFROWANIE 
  • CANVA – GRAFIKA W EDUKACJI 

Zainteresowanie nasza ofertą było ogromne. W sumie udział w szkoleniach wzięło 138 nauczycieli z całego kraju.